Seria SELFMADE

SELFMADE SERIES –  seria poradników, które powstały z połączenia bogatych doświadczeń autora jako wróżbity oraz licznych rozmów z osobami, które odniosły sukces stosując niekonwencjonalne metody. Każda z książek serii rzuca nowe światło na obszary naszego życia, które mogą pomóc w rozwoju osobistym i finansowym.

 

„Sztuka jako skuteczne narzędzie rozwijania inteligencji finansowej” – Poznaj niespodziewane połączenie świata sztuki i finansów. Ta książka ukazuje, że sztuka nie jest tylko źródłem inspiracji dla artystów, ale może być także kluczem do zrozumienia i poprawy naszej inteligencji finansowej.

 

 

 

 

 

„Seks jako narzędzie rozwijania i wzmacniania inteligencji finansowej” – Otwórz umysł na nieoczywiste połączenie sfery seksualnej i finansowej. Autor przedstawia nam, w jaki sposób nasza seksualność wpływa na nasze decyzje finansowe oraz jak możemy wykorzystać tę wiedzę do podniesienia naszej inteligencji finansowej.

 

 

 

 

„Alternatywne metody kreowania marki osobistej” – Zanurz się w fascynujący świat pozazmysłowego postrzegania i odkryj, jak może ono wpłynąć na Twoją markę osobistą. Ta książka to nie tylko zbiór technik i teorii, ale przede wszystkim praktyczne podejście do tworzenia marki, które pozwoli Ci unikać najczęstszych błędów i pułapek.

 

 

 

Podejmij probę odkrycia potencjału drzemiącego w tych obszarach, które mogą stać się Twoją drogą do sukcesu. Każda z tych książek dostarczy Ci nowatorskich pomysłów i praktycznych narzędzi do rozwoju w różnych dziedzinach życia.

Książki są za dramo, celem pobrania kliknij w zdjęcie okładki. Jeśli uznasz, że wiadomości były coś warte, wesprzyj Biednego najlepiej pod Kościołem. Kup mu coś albo daj na coś. Na co cię będzie stać. Będziemy kwita.

Pozdrawiam
Igor