Audycja radiowa

Wszystkim poszukującym a przede wszystkim zainteresowanych z antropologicznego punktu widzenia sprawą => polecam do przesłuchania cykl audycji „SUBSTANCJA”, od siebie dodam tylko, że zaprezentowane podejście jest bardzo profesjonalne. Oczywiście nikogo nie namawiam i nie zachęcam do stosowania środków o których jest mowa w audycji gdyż jest to jak wiemy nielegalne.

Ze swojej strony chciałbym tylko podziękować autorowi za szczere, rzeczowe i merytoryczne podejście do sprawy.substancja

Jest taka substancja, więcej niż jedna… magiczne substancje które posiadają moc uzdrawiania. Wysyłają nas w kosmos poza wymiar życia i śmierci, czas i przestrzeń.
Substancje dzięki którym rodzimy się na nowo. Zawsze w cieniu tajemnicy ale do czasu… Zatem nadszedł czas abym opowiedział w uszeregowanej formie kilka swoich refleksji na temat owych substancji. Oczywiście jak najbardziej subiektywnym okiem użytkownika czyli własnym.

Zapraszam w każdy czwartek na żywo po godzinie 22:30 polskiego czasu.

ARCHIWUM AUDYCJI

źródło: radionafali.com

audycję można również pobrać z zasobów strony chomiku.pl pod adresem: http://chomikuj.pl/lch8/Radio+na+fali/Substancjawww.radionafali.com

www.radionafali.com