Informator Polskiego Towarzystwa Astrologicznego 12/2023

1-3 XII i 8-10 XII 2023 Szkoła Astrologii PTA 2023/24 online

Zapraszamy na zajęcia w dwuletniej Szkole Astrologii PTA. W dniach 1-3 grudnia odbywa się trzeci zjazd dla grupy drugiego stopnia. Natomiast w dniach 8-10 grudnia Piotr Piotrowski prowadzi wykłady dla grupy pierwszego stopnia.
Szczegółowy program Szkoły, harmonogram zajęć oraz warunki uczestnictwa znajdują się naszej stronie .

 6 XII 2023 Dyrekcje prymarne / The Primary Directions – Alexei Borealis

Zapraszamy na wykład online poświęcony dyrekcjom prymarnym (znanym także jako progresje prymarne). Jest to jedna z najstarszych technik prognostycznych w astrologii, przez wieki uchodząca za najważniejszą i zarazem najbardziej precyzyjną.

Wykład w j. angielskim w tłumaczeniu na polski.
Termin: środa, 6 grudnia 2023, godz. 19:00.

Szczegółowe informacje wraz z linkiem do logowania znajdują się na naszej stronie .

10 I 2024 Prognoza dla Polski i świata na rok 2024 – Piotr Gibaszewski

Zapraszamy na wykład online Piotra Gibaszewskiego „Prognoza astrologiczna dla Polski i świata – fala zmian, fala nadziei”, czyli o tym, co nas czeka w 2024 roku.

Termin: środa, 10 stycznia 2024, godz. 19:00

Szczegółowe informacje wraz z linkiem do logowania znajdują się na naszej stronie .

Biblia i astrologia – Asinus Asinorum (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Asinusa Asinorum (właśc. Adam Siewko) „Biblia i astrologia – czy Era Wodnika będzie Epoką Ducha Świętego”, który został wygłoszony w dniu 8 listopada 2023 roku w ramach jesiennych wykładów online w PTA.

Zastosowanie metod prognostycznych w przewidywaniu wyniku wyborów politycznych – dr Piotr Piotrowski (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu dr. Piotra Piotrowskiego „Zastosowanie metod prognostycznych w przewidywaniu wyniku wyborów politycznych”, który odbył się 9 września 2023 roku w ramach całodniowego webinarium „Weekend z astrologią polityczną”.

Polska między astrologiczną Scyllą i Charybdą – horoskop wyborów parlamentarnych – Piotr Gibaszewski (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Piotra Gibaszewskiego „Polska między astrologiczną Scyllą i Charybdą – horoskop wyborów parlamentarnych”, który odbył się 9 września 2023 roku w ramach całodniowego webinarium „Weekend z astrologią polityczną”.

Horoskopy wyborów w III RP jako podstawa do prognozowania – Mirosław Czylek (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Mirosława Czylka „Horoskopy wyborów w III RP jako podstawa do prognozowania”, który odbył się 9 września 2023 roku w ramach całodniowego webinarium „Weekend z astrologią polityczną”.

Polska, Europa, świat na kolejnych zakrętach – Jarosław Gronert (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Jarosława Gronerta „Polska, Europa, świat na kolejnych zakrętach”, który odbył się 9 września 2023 roku w ramach całodniowego webinarium „Weekend z astrologią polityczną”. Ostatnie 20 minut nagrania stanowi dyskusję panelową, w której udział wzięli niektórzy prelegenci webinarium: Jarosław Gronert, Mirosław Czylek i Piotr Piotrowski

Składki członkowskie

Członkiniom i członkom Polskiego Towarzystwa Astrologicznego przypominamy o obowiązku opłacenia rocznej składki członkowskiej, która wynosi 50 zł.
Numer konta znajduje się na naszej stronie .

Baza horoskopów PTA

W ostatnim okresie do Bazy horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego dodaliśmy kolejne kosmogramy. Są to m.in.: Krystyna Kurczab-Redlich, Remigiusz Mróz, Konstanty Ildefons Gałczyński, Iga Świątek i in. Sukcesywnie rozbudowywany zbiór (obecnie ponad 700 rekordów) zawiera horoskopy zarówno słynnych Polaków, jak i te dotyczące historii naszego kraju (mundalne, wydarzeniowe i inne).

Nad bazą pracuje zespół kompetentnych i zaangażowanych astrologów: Mirosław Czylek, Olga Gieraga, Jarosław Gronert, Tomasz Kiedos, Piotr Piotrowski i Wojciech Suchomski, poświęcających swój czas pro publico bono. Osoby chcące podzielić się własnymi zbiorami lub jakimikolwiek sugestiami proszone są o kontakt na adres: baza(at)astrolog.org.pl. Jesteśmy również na Facebooku .

Po najświeższe informacje i komentarze zapraszamy również na profil PTA na Facebooku .