Informator Polskiego Towarzystwa Astrologicznego 11/2023

3-5 XI i 17-19 XI 2023 Szkoła Astrologii PTA 2023/24 online

Zapraszamy na zajęcia w dwuletniej Szkole Astrologii PTA. W dniach 3-5 listopada odbywa się drugi zjazd dla grupy drugiego stopnia. Natomiast w dniach 17-19 listopada Jarosław Gronert prowadzi wykłady dla grupy pierwszego stopnia.
Szczegółowy program Szkoły, harmonogram zajęć oraz warunki uczestnictwa znajdują się naszej stronie.

 8 XI 2023 Biblia i astrologia – Asinus Asinorum

Zapraszamy na wykład autora książki „Biblia i astrologia”, który opowie między innymi o twórczości naukowej Andrzeja Niemojewskiego i jego astralistyce. Przedstawi również astrologiczną analizę religii mojżeszowej i chrześcijaństwa, z której wynika, że każdą z er zarządza nie jeden, lecz dwa znaki zodiaku. Wyjaśni także, w jaki sposób modlitwa „Ojcze Nasz” oparta została na astrologicznym ładzie.

Szczegółowe informacje wraz z linkiem do logowania znajdują się na naszej stronie.

Zastosowanie metod prognostycznych w przewidywaniu wyniku wyborów politycznych – dr Piotr Piotrowski (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu dr. Piotra Piotrowskiego „Zastosowanie metod prognostycznych w przewidywaniu wyniku wyborów politycznych”, który odbył się 9 września 2023 roku w ramach całodniowego webinarium „Weekend z astrologią polityczną”.

Polska między astrologiczną Scyllą i Charybdą – horoskop wyborów parlamentarnych – Piotr Gibaszewski (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Piotra Gibaszewskiego „Polska między astrologiczną Scyllą i Charybdą – horoskop wyborów parlamentarnych”, który odbył się 9 września 2023 roku w ramach całodniowego webinarium „Weekend z astrologią polityczną”.

Horoskopy wyborów w III RP jako podstawa do prognozowania – Mirosław Czylek (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Mirosława Czylka „Horoskopy wyborów w III RP jako podstawa do prognozowania”, który odbył się 9 września 2023 roku w ramach całodniowego webinarium „Weekend z astrologią polityczną”.

Polska, Europa, świat na kolejnych zakrętach – Jarosław Gronert (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Jarosława Gronerta „Polska, Europa, świat na kolejnych zakrętach”, który odbył się 9 września 2023 roku w ramach całodniowego webinarium „Weekend z astrologią polityczną”. Ostatnie 20 minut nagrania stanowi dyskusję panelową, w której udział wzięli niektórzy prelegenci webinarium: Jarosław Gronert, Mirosław Czylek i Piotr Piotrowski

Mikołaj Kopernik i astrologia – dr Piotr Piotrowski (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu dr. Piotra Piotrowskiego „Mikołaj Kopernik i astrologia”, który odbył się 2 sierpnia 2023 roku w ramach letnich wykładów online Polskiego Towarzystwa Astrologicznego.

Duchowość w astrologii wedyjskiej – dr Natalia Stala (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu dr Natalii Stali „Duchowość w astrologii wedyjskiej”, który odbył się 26 lipca 2023 roku w ramach letnich wykładów online Polskiego Towarzystwa Astrologicznego. Wykład promuje książkę Natalii Stali „Wprowadzenie do astrologii indyjskiej”, która ukaże się jesienią 2023 roku jako XII tom Biblioteki PTA.

Składki członkowskie

Członkiniom i członkom Polskiego Towarzystwa Astrologicznego przypominamy o obowiązku opłacenia rocznej składki członkowskiej, która wynosi 50 zł.

Numer konta znajduje się na naszej stronie .

Baza horoskopów PTA

W ostatnim okresie do Bazy horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego dodaliśmy kolejne kosmogramy. Są to m.in.: Krystyna Kurczab-Redlich, Remigiusz Mróz, Konstanty Ildefons Gałczyński, Iga Świątek i in. Sukcesywnie rozbudowywany zbiór (obecnie ponad 700 rekordów) zawiera horoskopy zarówno słynnych Polaków, jak i te dotyczące historii naszego kraju (mundalne, wydarzeniowe i inne).
Nad bazą pracuje zespół kompetentnych i zaangażowanych astrologów: Mirosław Czylek, Olga Gieraga, Jarosław Gronert, Tomasz Kiedos, Piotr Piotrowski i Wojciech Suchomski, poświęcających swój czas pro publico bono.

Osoby chcące podzielić się własnymi zbiorami lub jakimikolwiek sugestiami proszone są o kontakt na adres: baza(at)astrolog.org.pl. Jesteśmy również na Facebooku .

Po najświeższe informacje i komentarze zapraszamy również na profil PTA na Facebooku .