Informator Polskiego Towarzystwa Astrologicznego 1/2022

12 stycznia 2022 Prognoza na rok 2022. Rok smutku, czas lęku – Piotr Gibaszewski

Zapraszamy na wykład online Piotra Gibaszewskiego „Rok smutku, czas lęku – ludzka cywilizacja na zakręcie. Prognoza na rok 2022”, czyli o tym, co nas czeka w 2022 roku. Wykład odbywa się przez internet na platformie myconference. Szczegóły na naszej stronie.

Wykład jest bezpłatny.

Termin: środa, 12 stycznia 2022, godz. 19:00

21-23 I 2022 oraz 28-30 I 2022 Szkoła Astrologii PTA 2021/2022 online

W dniach 21-23 oraz 28-30 stycznia 2022 roku odbywają się kolejne zjazdy Szkoły Astrologii PTA. Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach: pierwszego i drugiego stopnia. Wykłady prowadzą Jarosław Gronert i Piotr Piotrowski.

Szczegółowy program Szkoły, harmonogram zajęć oraz warunki uczestnictwa znajdują się naszej stronie.

Ingresy Plutona do Wodnika – Roman Fierfas (wideo)

Na naszej stronie  w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Romana Fierfasa „Ingresy Plutona do Wodnika”, który odbył się 1 grudnia 2021 roku w ramach jesiennych wykładów online w Polskim Towarzystwie Astrologicznym.

Metody synastrii w astrologii antycznej – Piotr Piotrowski (wideo)

Na naszej stronie  w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Piotra Piotrowskiego „Metody synastrii w astrologii antycznej”, który odbył się 15 grudnia 2021 roku w ramach jesiennych wykładów online w Polskim Towarzystwie Astrologicznym.

Baza horoskopów PTA

W ostatnim okresie do Bazy horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego dodaliśmy kolejne kosmogramy. Są to m.in.: Rafał Trzaskowski, Ryszard Czarnecki, Maciej Janowski, Józef Szanajca, Stanisław Gano, Ignacy Boerner. Sukcesywnie rozbudowywany zbiór (obecnie blisko 700 rekordów) zawiera horoskopy zarówno słynnych Polaków, jak i te dotyczące historii naszego kraju (mundalne, wydarzeniowe i inne).

Nad bazą pracuje zespół kompetentnych i zaangażowanych astrologów: Mirosław Czylek, Olga Gieraga, Jarosław Gronert, Tomasz Kiedos, Piotr Piotrowski i Wojciech Suchomski, poświęcających swój czas pro publico bono.
Osoby chcące podzielić się własnymi zbiorami lub jakimikolwiek sugestiami proszone są o kontakt na adres: baza@astrolog.org.pl
Jesteśmy również na Facebooku .

Wszystkie spotkania, wykłady i warsztaty organizowane przez Polskie Towarzystwo Astrologiczne odbywają się od lutego 2019 roku w nowym miejscu: Centrum Szkoleniowe „Jupiter”, ul. Towarowa 22, za wyjątkiem tych, które w czasie obostrzeń sanitarnych wynikających z pandemii odbywają się online.

Serdecznie zapraszamy.

Po najświeższe informacje i komentarze zapraszamy również na profil PTA na Facebooku .