Informator Polskiego Towarzystwa Astrologicznego 1/2019

Informator
Polskiego Towarzystwa Astrologicznego
1/2019

12-13 I 2019 Szkoła Astrologii PTA

W dniach 12-13 stycznia 2019 roku odbywają się zajęcia rocznej Szkoły Astrologii PTA. Wykłady dla grupy początkującej prowadzi Piotr Piotrowski, natomiast z grupą dla średnio-zaawansowanych spotyka się Jarosław Gronert.

Szczegóły, program Szkoły i terminy zjazdów znajdują się naszej stronie .

14 I 2019 „Prognoza astrologiczna na rok 2019” – Piotr Gibaszewski

W poniedziałek, 14 stycznia 2019 roku o godz. 18:00 zapraszamy na wykład Piotra Gibaszewskiego, który przedstawi znaczenie najważniejszych konfiguracji w roku 2019 na horoskopach wpływowych polityków.

Szczegóły na naszej stronie .

16 II 2019 „Nieznane aspekty w astrologii” – wykład Tadeusza Szymańskiego

Zapraszamy na wykład pasjonata astrologii, Tadeusza Szymańskiego „Nieznane aspekty astrologii”. Analizując horoskopy głównie pod kątem zdrowia i choroby, a także opisu człowieka, łatwo dostrzec, że tranzyty w tym zakresie przejawiają się niekiedy w niestandardowy sposób. Można bowiem zaobserwować tutaj to, co da się określić mianem „międzyaspektu” oraz „planetowca”. Wykład zilustrowany zostanie wieloma przykładami oddziaływania tego typu konfiguracji.
Szczegóły na naszej stronie .

Termin: sobota, 16 lutego 2019, godz. 12:00
Miejsce: Warszawa, ul. Towarowa 22 (Centrum szkoleniowo-konferencyjne „Jupiter”)

Pliki do pobrania

Na naszej stronie znajdują plansze z wykładu Anny Marii Skórskiej, który odbył się 17 listopada 2018 roku, a także skan artykułu prof. Michała Hellera „Kwantowa kosmologia i ostateczne rozumienie Wszechświata” z periodyku naukowego „Problemy” (511) luty 1989, który stanowi uzupełnienie do warsztatu dla astrologów dr. Andrzeja Wiszniewskiego „Struktura czasoprzestrzeni w świetle najnowszych badań naukowych wygłoszonego na VIII Konferencji Polskiego Towarzystwa Astrologicznego (20-21 X 2018) w Warszawie.

Baza horoskopów PTA

W ostatnim okresie do Bazy horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego  dodaliśmy kolejne kosmogramy. Są to m.in.: Borys Budka, Kamila Gasiuk-Pihowicz, Marcin Świetlicki, Barbara Nowcka, abp Henryk Hoser. Sukcesywnie rozbudowywany zbiór (obecnie ponad 670 rekordów) zawiera horoskopy zarówno słynnych Polaków, jak i te dotyczące historii naszego kraju (mundalne, wydarzeniowe i inne).
Nad bazą pracuje zespół kompetentnych i zaangażowanych astrologów: Mirosław Czylek, Olga Gieraga, Jarosław Gronert, Tomasz Kiedos, Piotr Piotrowski i Wojciech Suchomski, poświęcających swój czas pro publico bono.
Osoby chcące podzielić się własnymi zbiorami lub jakimikolwiek sugestiami proszone są o kontakt na adres: baza@astrolog.org.pl. Jesteśmy również na Facebooku .

Wszystkie spotkania, wykłady i warsztaty organizowane przez Polskie Towarzystwo Astrologiczne odbywają się od lutego 2019 roku w nowym miejscu: Centrum Szkoleniowe „Jupiter”, ul. Towarowa 22.

Serdecznie zapraszamy.

Po najświeższe informacje i komentarze zapraszamy również na profil PTA na Facebooku .