Wibrowanie imion

Pytanie
Jako czytelnik waszego cennego magazynu, czy mogę prosić o wybaczenie, że zabiorę trochę waszego czasu pytaniem?

Gdy byłam małą dziewczynką, zawsze mówiłam (i widziałam) imię Anna na biało; Emma na żółto; Maria na czerwono; Luiza na czarno. To znaczy, że wypowiedziane imię zawsze przywoływało u mnie wspomniany kolor. Mam siostrę o imieniu Zofia, ale ciekawostką jest, że Zofia nigdy nie sugerowała mi żadnego koloru. Anna to moje własne imię, ale nie miało to z tym nic wspólnego, ponieważ dla mnie wszystkie Anny były białe. Chciałabym wiedzieć, czy dobrze robię, widząc te kolory. Subskrybentka.

Odpowiedź
Imię Anna wibruje na trzy; Miłosierdzie na trzy; Pokój na trzy;
Błogosławieństwo na trzy; Anioł na trzy; Dzień na trzy; Zmartwychwstanie na trzy. To cudowne imię, ponieważ zaczyna się i kończy na „A”, które jest pochodnią światła. Dwa „a” równają się jedenastce, a biały równa się jedenastce. Światło równa się jedenastce. Widzisz Annę w bieli lub świetle. Pokój jest biały, jak i trzy inne wibracje – jedna z Anną.

Emmę widzisz na żółto. Znowu, wewnętrzna wibracja dla Emmy to pięć, i pięć wibruje na różowo. Słowo chwała równa się pięć; moc równa się pięć; trąba równa się pięć; berło równa się pięć; trójząb równa się pięć; złote jabłko równa się pięć.

Wewnętrzna czy ezoteryczna wibracja Emmy to sześć; i jest to jasno pomarańczowo-żółty, co ponownie dowodzi, że widzisz to, co imię reprezentuje – jego rzeczywistość wraz z kolorem duszy; chwała, moc, trąba, berło, trójząb itp., sugerują żółty lub myśl o mocy. Jednak w rzeczywistym dźwięku produkują róż.

Marie widzisz na czerwono: to samo tutaj. Marie zewnętrznie wibruje na jedność. Jego kolor to płomień zawierający wszystkie kolory. Wewnętrzna wibracja Marie to karmazyn różowy.

Ostatnie imię, Luiza, widzisz na czarno, który jest brakiem koloru; i jest oczywiste, że imię nie wywiera na ciebie żadnego wpływu – nie ma sympatycznych wibracji. To samo dotyczy Zofii, imienia twojej siostry.- L. W.

źródło: Q and A from „HE CHANEL” An International, Quarterly of Occultism, Spiritual Philosophy of Life, and the Science of Superphysical Facts, NUMBER TWO OCTOBER, NOVEMBER, DECEMBER, 1916.