Informator Polskiego Towarzystwa Astrologicznego 4/2017

1-2 IV 2017 Szkoła Astrologii PTA

W dniach 1-2 kwietnia odbędzie się kolejny zjazd Szkoły Astrologii PTA. Zajęcia dla grupy średnio zaawansowanej prowadzi Jarosław Gronert.

Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie .

3 IV 2017 „Planety w retrogradacji z perspektywy astrologii karmicznej” – wykład Margot Graham

Zapraszamy na wykład Margot Graham na temat retrogradacji planet. Planety te stanowią unikalne doświadczenie dla świadomości, wskazują na procesy zachodzące we wnętrzu danej osoby, które nie zawsze mają odbicie w jej życiu zewnętrznym. A dzięki zrozumieniu i właściwemu wykorzystaniu swoich retrogradujących planet można osiągnąć ogrom przemyśleń i głębię introspekcji, co przyspiesza rozwój duchowy właściciela horoskopu, mimo wszystkich trudności, jakie one powodują w jego życiu prywatnym.

Termin: poniedziałek, 3 kwietnia 2017 roku, godz. 18:00
Miejsce: Warszawa, ul. Zielna 39 (budynek PAST, IV p.)

Szczegółowe informacje znajdują się  na naszej stronie .

22-23 IV 2017 „Interpretacja gwiazd stałych” – warsztat Johna Frawleya

Zapraszamy na weekendowy warsztat Johna Frawleya na temat interpretacji gwiazd stałych. Warsztat odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia 2017 roku w Warszawie.
Chociaż temat gwiazd stałych uchodzi za wiedzę zaawansowaną, to prezentowane przeze Johna Frawleya podejście mitologiczne sprawi, że ich zastosowanie przestanie być skomplikowane. Warsztat ten adresowany jest więc dla każdego, kogo interesuje precyzja w astrologii i kto lubi fascynujące opowieści.

Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie .

10-11 VI 2017 „Weekend z astrologią polityczną – seria sześciu wykładów”

W dniach 10-11 czerwca 2017 roku odbędzie się seminarium „Weekend z astrologią polityczną”, na którym wygłoszonych zostanie sześć wykładów z szeroko rozumianej astrologii mundalnej.

Wykłady wygłoszą: Jarosław Gronert, Włodzimierz H. Zylbertal, Piotr Gibaszewski, Piotr Piotrowski, Ewa Braszko i Mirosław Czylek.

Wkrótce na naszej stronie szczegółowe informacje wraz z programem obrad.

Wideo z Konferencji PTA

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć i posłuchać niektórych wykładów z III, IV, V oraz VI Konferencji PTA.

Wkrótce zamieścimy jeszcze więcej filmów.

Materiał wideo dostępny jest po zalogowaniu dla członków PTA z opłaconymi składkami. Wkrótce zamieścimy pozostałe filmy.

Baza horoskopów PTA

W ostatnim okresie do Bazy horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego  dodaliśmy kolejne kosmogramy.

Są to m.in.: Papusza (Bronisława Wajs), Leopold Tyrmand, Przemysław Karnowski. Sukcesywnie rozbudowywany zbiór (obecnie ponad 620 rekordów) zawiera horoskopy zarówno słynnych Polaków, jak i te dotyczące historii naszego kraju (mundalne, wydarzeniowe i inne).

Nad bazą pracuje zespół kompetentnych i zaangażowanych astrologów: Mirosław Czylek, Olga Gieraga, Jarosław Gronert, Tomasz Kiedos, Piotr Piotrowski i Wojciech Suchomski, poświęcających swój czas pro publico bono.

Osoby chcące podzielić się własnymi zbiorami lub jakimikolwiek sugestiami proszone są o kontakt na adres: baza@astrolog.org.pl.
Jesteśmy również na Facebooku .

Wszystkie spotkania, wykłady i warsztaty organizowane przez Polskie Towarzystwo Astrologiczne odbywają się w centrum Warszawy, ul. Zielna 39 (budynek PAST, IV p.).
Serdecznie zapraszamy.

Po najświeższe informacje i komentarze zapraszamy również na profil PTA na Facebooku .