Informator Polskiego Towarzystwa Astrologicznego 3/2024

1-3 III i 8-10 III 2024 Szkoła Astrologii PTA 2023/24 online

Zapraszamy na zajęcia w dwuletniej Szkole Astrologii PTA. W dniach 1-3 marca odbywa się szósty zjazd dla grupy drugiego stopnia. Zajęcia prowadzi Jarosław Gronert.Natomiast w dniach 8-10 marca dr Piotr Piotrowski i Jarosław Gronert prowadzą ostatnie wykłady dla grupy pierwszego stopnia.
Szczegółowy program Szkoły, harmonogram zajęć oraz warunki uczestnictwa znajdują się naszej stronie.

Strona Kursu pierwszego stopnia.
Strona Kursu drugiego stopnia.

20 III 2024 Astrologia, sny i synchroniczność – Kamila Deska

Zapraszamy na wykład absolwentki Szkoły Astrologii PTA, Kamili Deski, która podzieli się swoimi obserwacjami i odkryciami dotyczącymi synchroniczności zachodzącej pomiędzy snami a astrologią.

Termin: środa, 20 marca 2024, godz. 19:00
Szczegółowe informacje wraz z linkiem do logowania znajdują się na naszej stronie.

Nowy tom Biblioteki PTA: Natalia Stala, „Wprowadzenie do astrologii indyjskiej”

W grudniu 2023 roku ukazał się XII tom Biblioteki Polskiego Towarzystwa Astrologicznego, na który składa się książka Natalii Stali „Wprowadzenie do astrologii indyjskiej”. Astrologia wedyjska (sanskr. dżjotisza) to głęboka i wielowymiarowa dziedzina wiedzy, ściśle powiązana z duchowością Wschodu. Książka prezentuje fundamenty niezbędne do analizy horoskopu w sposób przejrzysty i zrozumiały. W astrologii indyjskiej horoskop traktuje się jak mapę karmy, a na jego podstawie można prześledzić aktualne szlaki i wzory.
Szczegółowe informacje o książce oraz o sposobie zakupu znajdują się na naszej stronie.

Gwiazdy stałe w konstelacji Argo – Anna M. Szlachcikowska (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Anny Szlachcikowskiej „Gwiazdy stałe w konstelacji Argo, czyli jak zostać laureatem Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki”, który odbył się 7 lutego 2024 roku w ramach zimowych wykładów online w Polskim Towarzystwie Astrologicznym..

Prognoza dla Polski i świata na rok 2024 – Piotr Gibaszewski (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Piotra Gibaszewskiego „Prognoza astrologiczna dla Polski i świata na rok 2024 – fala zmian, fala nadziei”, który odbył się 10 stycznia 2024 roku w ramach zimowych wykładów online w Polskim Towarzystwie Astrologicznym.

Astrologia w życiu Zygmunta Starego – Natallia Sliž (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu  dr Natalii Sliż, białoruskiej historyk astrologii, „Astrologia w życiu Zygmunta Starego”, który odbył się 24 stycznia 2024 roku w ramach zimowych wykładów online w Polskim Towarzystwie Astrologicznym.
Prezentacja przygotowana przez prelegentkę prezentowana na wykładzie dostępna jest w na naszej stronie w dziale Pliki .

Składki członkowskie

Członkiniom i członkom Polskiego Towarzystwa Astrologicznego przypominamy o obowiązku opłacenia rocznej składki członkowskiej, która wynosi 50 zł. Numer konta znajduje się na naszej stronie .

Baza horoskopów PTA

W ostatnim okresie do Bazy horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego dodaliśmy kolejne kosmogramy. Są to m.in.: Krystyna Kurczab-Redlich, Remigiusz Mróz, Konstanty Ildefons Gałczyński, Iga Świątek i in. Sukcesywnie rozbudowywany zbiór (obecnie ponad 700 rekordów) zawiera horoskopy zarówno słynnych Polaków, jak i te dotyczące historii naszego kraju (mundalne, wydarzeniowe i inne).
Nad bazą pracuje zespół kompetentnych i zaangażowanych astrologów: Mirosław Czylek, Olga Gieraga, Jarosław Gronert, Tomasz Kiedos, Piotr Piotrowski i Wojciech Suchomski, poświęcających swój czas pro publico bono. Osoby chcące podzielić się własnymi zbiorami lub jakimikolwiek sugestiami proszone są o kontakt na adres: poprzez stronę internetową: http://astrolog.org.pl/astrologiczne-kontakt

Jesteśmy również na Facebooku .

Po najświeższe informacje i komentarze zapraszamy również na profil PTA na Facebooku .