Informator Polskiego Towarzystwa Astrologicznego

10 I 2024 Prognoza dla Polski i świata na rok 2024 – Piotr Gibaszewski

Zapraszamy na wykład online Piotra Gibaszewskiego „Prognoza astrologiczna dla Polski i świata – fala zmian, fala nadziei”, czyli o tym, co nas czeka w 2024 roku.

Termin: środa, 10 stycznia 2024, godz. 19:00
Szczegółowe informacje wraz z linkiem do logowania znajdują się na naszej stronie.

12-14 I i 19-21 I 2024 Szkoła Astrologii PTA 2023/24 online

Zapraszamy na zajęcia w dwuletniej Szkole Astrologii PTA. W dniach 10-14 stycznia odbywa się czwarty zjazd dla grupy drugiego stopnia. Natomiast w dniach 19-21 stycznia Jarosław Gronert prowadzi wykłady dla grupy pierwszego stopnia.

Szczegółowy program Szkoły, harmonogram zajęć oraz warunki uczestnictwa znajdują się naszej stronie.

Strona Kursu pierwszego stopnia.
Strona Kursu drugiego stopnia.

24 I 2024 Astrologia w życiu Zygmunta Starego – Natallia Sliž

Zapraszamy na wykład online białoruskiej historyk astrologii, dr Natalli Sliż, która przedstawił wykład „Astrologia w życiu Zygmunta Starego”.
Termin: środa, 24 stycznia 2024 roku, godz. 19:00.
Szczegółowe informacje wraz z linkiem do logowania znajdują się na naszej stronie.

Nowy tom Biblioteki PTA: Natalia Stala, „Wprowadzenie do astrologii indyjskiej”

W grudniu 2023 roku ukazał się XII tom Biblioteki Polskiego Towarzystwa Astrologicznego, na który składa się książka Natalii Stali „Wprowadzenie do astrologii indyjskiej”. Astrologia wedyjska (sanskr. dżjotisza) to głęboka i wielowymiarowa dziedzina wiedzy, ściśle powiązana z duchowością Wschodu. Książka prezentuje fundamenty niezbędne do analizy horoskopu w sposób przejrzysty i zrozumiały. W astrologii indyjskiej horoskop traktuje się jak mapę karmy, a na jego podstawie można prześledzić aktualne szlaki i wzory.
Szczegółowe informacje o książce oraz o sposobie zakupu znajdują się na naszej stronie.

Dyrekcje prymarne / The Primary Directions – Alexei Borealis (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Alexeja Borealisa „Dyrekcje prymarne”, który został wygłoszony online w dniu 6 grudnia 2023 roku w ramach jesiennych wykładów online w PTA.
Wykład został wygłoszony w j. angielskim w tłumaczeniu na polski przez Romana Fierfasa.

Biblia i astrologia – Asinus Asinorum (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Asinusa Asinorum (właśc. Adam Siewko) „Biblia i astrologia – czy Era Wodnika będzie Epoką Ducha Świętego”, który został wygłoszony w dniu 8 listopada 2023 roku w ramach jesiennych wykładów online w PTA.

Składki członkowskie

Członkiniom i członkom Polskiego Towarzystwa Astrologicznego przypominamy o obowiązku opłacenia rocznej składki członkowskiej, która wynosi 50 zł.

Numer konta znajduje się na naszej stronie.

Baza horoskopów PTA

W ostatnim okresie do Bazy horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego dodaliśmy kolejne kosmogramy. Są to m.in.: Krystyna Kurczab-Redlich, Remigiusz Mróz, Konstanty Ildefons Gałczyński, Iga Świątek i in. Sukcesywnie rozbudowywany zbiór (obecnie ponad 700 rekordów) zawiera horoskopy zarówno słynnych Polaków, jak i te dotyczące historii naszego kraju (mundalne, wydarzeniowe i inne).
Nad bazą pracuje zespół kompetentnych i zaangażowanych astrologów: Mirosław Czylek, Olga Gieraga, Jarosław Gronert, Tomasz Kiedos, Piotr Piotrowski i Wojciech Suchomski, poświęcających swój czas pro publico bono. Osoby chcące podzielić się własnymi zbiorami lub jakimikolwiek sugestiami proszone są o kontakt na adres: baza@astrolog.org.pl. Jesteśmy również na Facebooku .

Po najświeższe informacje i komentarze zapraszamy również na profil PTA na Facebooku .