Informator Polskiego Towarzystwa Astrologicznego 12/2022

2-4 XII i 9-11 XII 2022 Szkoła Astrologii PTA 2022/23 online

Zapraszamy na kolejne zajęcia w dwuletniej Szkole Astrologii PTA 2022/23. W tym miesiącu w dniach 2-4 grudnia wykłady dla grupy pierwszego stopnia poprowadzi Jarosław Gronert, natomiast z grupą drugiego stopnia spotyka się w dniach 9-11 grudnia dr Piotr Piotrowski.

Wykłady obejmują: astrologię urodzeniową, prognostyczną, horarną, elekcyjną, partnerską i mundalną, zarówno w ujęciu współczesnym (humanistycznym, psychologicznym), jak i tradycyjnym (a. antyczna, arabska, średniowieczna i renesansowa). Zajęcia odbywają się przez internet.

Szczegółowy program Szkoły, harmonogram zajęć oraz warunki uczestnictwa znajdują się naszej stronie .

16 XII 2022 Biografia astrologiczna Kazimierza Jagiellończyka – dr Natallia Slizh (wykład online)

Zapraszamy na wykład białoruskiej historyk, Natalli Slizh, specjalizującej się w historii astrologii, na wykład poświęcony astrologicznej biografii Kazimierza Jagiellończyka. Przedmiotem wykładu jest analiza horoskopu urodzeniowego, horoskopu koronacji, a także innych ważnych astrologicznych wskazań dla tego władcy.

Szczegółowe informacje wraz z linkiem do logowania znajdują się na naszej stronie .

11 I 2023 Prognoza na rok 2023: Gdy mrok spowija świat, wtedy rodzi się nadzieja – Piotr Gibaszewski (wykład online)

Zapraszamy na wykład online Piotra Gibaszewskiego „Prognoza astrologiczna na rok 2023: Gdy mrok spowija świat, wtedy rodzi się nadzieja”, czyli o tym, co nas czeka w 2022 roku.

Szczegółowe informacje wraz z linkiem do logowania znajdują się na naszej stronie.

Artykuł o horoskopie Warszawy

W dziale artykuły znajduje się nowy artykuł. Krzysztof Porzeżyński w tekście „Warszawa w świetle astrologii” kreśli fascynującą historię naszej stolicy wraz z niezwykle obszernym materiałem astrologicznym, ustalając najbardziej prawdopodobny horoskop Warszawy.

Artykuł znajduje się TU .

Składki członkowskie

Członkiniom i członkom Polskiego Towarzystwa Astrologicznego przypominamy o obowiązku opłacenia rocznej składki członkowskiej, która wynosi 50 zł.
Numer konta znajduje się na naszej stronie.

Baza horoskopów PTA

W ostatnim okresie do Bazy horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego dodaliśmy kolejne kosmogramy. Są to m.in.: Krystyna Kurczab-Redlich, Remigiusz Mróz, Konstanty Ildefons Gałczyński, Iga Świątek i in. Sukcesywnie rozbudowywany zbiór (obecnie ponad 700 rekordów) zawiera horoskopy zarówno słynnych Polaków, jak i te dotyczące historii naszego kraju (mundalne, wydarzeniowe i inne).
Nad bazą pracuje zespół kompetentnych i zaangażowanych astrologów: Mirosław Czylek, Olga Gieraga, Jarosław Gronert, Tomasz Kiedos, Piotr Piotrowski i Wojciech Suchomski, poświęcających swój czas pro publico bono. Osoby chcące podzielić się własnymi zbiorami lub jakimikolwiek sugestiami proszone są o kontakt na adres: baza@astrolog.org.pl. Jesteśmy również na Facebooku

Po najświeższe informacje i komentarze zapraszamy również na profil PTA na Facebooku .