Informator Polskiego Towarzystwa Astrologicznego 10/2023

Zapraszamy na zajęcia w dwuletniej Szkole Astrologii PTA. W dniach 6-8 października odbywa się pierwszy zjazd dla grupy pierwszego stopnia. Wykłady dla obydwu grup obejmują: astrologię urodzeniową, prognostyczną, horarną, elekcyjną, partnerską i mundalną, zarówno w ujęciu współczesnym (humanistycznym, psychologicznym), jak i tradycyjnym (a. antyczna, arabska, średniowieczna i renesansowa). Wykłady prowadzą Jarosław Gronert i dr Piotr Piotrowski, DMA. Zajęcia odbywają się przez internet.

Szczegółowy program Szkoły, harmonogram zajęć oraz warunki uczestnictwa znajdują się naszej stronie .
Strona Kursu – pierwszego stopnia.
Strona Kursu – drugiego stopnia.

14-15 X 2023 XI Konferencja PTA „Miłość, seks i dynamika związków międzyludzkich”

Zapraszamy do Warszawy na XI Konferencję Polskiego Towarzystwa Astrologicznego, której wiodący tematem jest „Miłość, seks i dynamika związków międzyludzkich”. Wykłady wygłoszą: Krzysztof I. Bułłyszko, Elżbieta Czerwińska, Mirosław Czylek, Roman Fierfas, John Frawley, Piotr Gibaszewski, Jarosław Gronert, prof. Sylwia Konarska-Zimnicka, Ewa Kornafel, Robert Marzewski, dr Piotr Piotrowski, Anna Szlachcikowska, Zofia Szum, Anna Tomczyk.

Szczegółowe informację wraz z harmonogramem obrad oraz warunkami uczestnictwa znajdują się na naszej stronie .

Zastosowanie metod prognostycznych w przewidywaniu wyniku wyborów politycznych – dr Piotr Piotrowski (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu dr. Piotra Piotrowskiego „Zastosowanie metod prognostycznych w przewidywaniu wyniku wyborów politycznych”, który odbył się 9 września 2023 roku w ramach całodniowego webinarium „Weekend z astrologią polityczną”.

Polska między astrologiczną Scyllą i Charybdą – horoskop wyborów parlamentarnych – Piotr Gibaszewski (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu  Piotra Gibaszewskiego „Polska między astrologiczną Scyllą i Charybdą – horoskop wyborów parlamentarnych”, który odbył się 9 września 2023 roku w ramach całodniowego webinarium „Weekend z astrologią polityczną”.

Horoskopy wyborów w III RP jako podstawa do prognozowania – Mirosław Czylek (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu  Mirosława Czylka „Horoskopy wyborów w III RP jako podstawa do prognozowania”, który odbył się 9 września 2023 roku w ramach całodniowego webinarium „Weekend z astrologią polityczną”.

Polska, Europa, świat na kolejnych zakrętach – Jarosław Gronert (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu  Jarosława Gronerta „Polska, Europa, świat na kolejnych zakrętach”, który odbył się 9 września 2023 roku w ramach całodniowego webinarium „Weekend z astrologią polityczną”. Ostatnie 20 minut nagrania stanowi dyskusję panelową, w której udział wzięli niektórzy prelegenci webinarium: Jarosław Gronert, Mirosław Czylek i Piotr Piotrowski

Mikołaj Kopernik i astrologia – dr Piotr Piotrowski (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu dr. Piotra Piotrowskiego „Mikołaj Kopernik i astrologia”, który odbył się 2 sierpnia 2023 roku w ramach letnich wykładów online Polskiego Towarzystwa Astrologicznego.

Duchowość w astrologii wedyjskiej – dr Natalia Stala (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu  dr Natalii Stali „Duchowość w astrologii wedyjskiej”, który odbył się 26 lipca 2023 roku w ramach letnich wykładów online Polskiego Towarzystwa Astrologicznego. Wykład promuje książkę Natalii Stali „Wprowadzenie do astrologii indyjskiej”, która ukaże się jesienią 2023 roku jako XII tom Biblioteki PTA.

Składki członkowskie

Członkiniom i członkom Polskiego Towarzystwa Astrologicznego przypominamy o obowiązku opłacenia rocznej składki członkowskiej, która wynosi 50 zł. Numer konta znajduje się na naszej stronie .

Baza horoskopów PTA

W ostatnim okresie do Bazy horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego dodaliśmy kolejne kosmogramy. Są to m.in.: Krystyna Kurczab-Redlich, Remigiusz Mróz, Konstanty Ildefons Gałczyński, Iga Świątek i in. Sukcesywnie rozbudowywany zbiór (obecnie ponad 700 rekordów) zawiera horoskopy zarówno słynnych Polaków, jak i te dotyczące historii naszego kraju (mundalne, wydarzeniowe i inne).

Nad bazą pracuje zespół kompetentnych i zaangażowanych astrologów: Mirosław Czylek, Olga Gieraga, Jarosław Gronert, Tomasz Kiedos, Piotr Piotrowski i Wojciech Suchomski, poświęcających swój czas pro publico bono. Osoby chcące podzielić się własnymi zbiorami lub jakimikolwiek sugestiami proszone są o kontakt na adres: baza@astrolog.org.pl. Jesteśmy również na Facebooku .

Po najświeższe informacje i komentarze zapraszamy również na profil PTA na Facebooku .