Informator Polskiego Towarzystwa Astrologicznego 9/2021

Szkoła Astrologii PTA 2021/2022 online

Zapraszamy na zajęcia w rocznej Szkole Astrologii PTA, która rozpoczyna się we wrześniu 2021 roku. Wykłady dla grup pierwszego i drugiego stopnia obejmują: astrologię urodzeniową, prognostyczną, horarną, elekcyjną, partnerską i mundalną, zarówno w ujęciu współczesnym (humanistycznym, psychologicznym), jak i tradycyjnym (a. antyczna, arabska, średniowieczna i renesansowa).

Wykłady prowadzą Jarosław Gronert i dr Piotr Piotrowski, DMA. Zajęcia odbywają się przez Internet.

Szczegółowy program Szkoły, harmonogram zajęć oraz warunki uczestnictwa znajdują się naszej stronie .

Pułapka Tukidydesa – czy grozi nam globalny konflikt? – Piotr Gibaszewski (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Piotra Gibaszewskiego „Pułapka Tukidydesa – czy grozi nam globalny konflikt?”, który odbył się w ramach seminarium internetowego „Weekend z astrologią polityczną” (10-11 lipca 2021) w Polskim Towarzystwie Astrologicznym.

Atrybuty horoskopu królewskiego wg Fimikusa Maternusa – Piotr Piotrowski (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć wideo z wykładu Piotra Piotrowskiego „Atrybuty horoskopu królewskiego”, który odbył się w ramach seminarium internetowego „Weekend z astrologią polityczną” (10-11 lipca 2021) w Polskim Towarzystwie Astrologicznym.

Przełomy zodiakalne. Najbliższe cztery lata jako syreni śpiew odchodzącej epoki – Mirosław Czylek (wideo)

Na naszej stronie  w dziale Multimedia można obejrzeć wideo z wykładu Mirosława Czylka „Przełomy zodiakalne. Najbliższe cztery lata jako syreni śpiew odchodzącej epoki”, który odbył się w ramach seminarium internetowego „Weekend z astrologią polityczną” (10-11 lipca 2021) w Polskim Towarzystwie Astrologicznym.

Rywalizacja amerykańsko-chińska o hegemonię nad światem – Jarosław Gronert (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć wideo z wykładu Jarosława Gronerta „Rywalizacja amerykańsko-chińska o hegemonię nad światem”, który odbył się w ramach seminarium internetowego „Weekend z astrologią polityczną” (10-11 lipca 2021) w Polskim Towarzystwie Astrologicznym.

Baza horoskopów PTA

W ostatnim okresie do Bazy horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego dodaliśmy kolejne kosmogramy. Są to m.in.: Rafał Trzaskowski, Ryszard Czarnecki, Maciej Janowski, Józef Szanajca, Stanisław Gano, Ignacy Boerner. Sukcesywnie rozbudowywany zbiór (obecnie blisko 700 rekordów) zawiera horoskopy zarówno słynnych Polaków, jak i te dotyczące historii naszego kraju (mundalne, wydarzeniowe i inne).

Nad bazą pracuje zespół kompetentnych i zaangażowanych astrologów: Mirosław Czylek, Olga Gieraga, Jarosław Gronert, Tomasz Kiedos, Piotr Piotrowski i Wojciech Suchomski, poświęcających swój czas pro publico bono. Osoby chcące podzielić się własnymi zbiorami lub jakimikolwiek sugestiami proszone są o kontakt na adres: baza@astrolog.org.pl. Jesteśmy również na Facebooku .

Wszystkie spotkania, wykłady i warsztaty organizowane przez Polskie Towarzystwo Astrologiczne odbywają się od lutego 2019 roku w nowym miejscu: Centrum Szkoleniowe „Jupiter”, ul. Towarowa 22, za wyjątkiem tych, które w czasie obostrzeń sanitarnych wynikających z pandemii odbywają się online.

Serdecznie zapraszamy.

Po najświeższe informacje i komentarze zapraszamy również na profil PTA na Facebooku .