Informator Polskiego Towarzystwa Astrologicznego 9-10/2022

24 IX 2022 – Walne Zebranie Członków PTA

Zapraszamy członków PTA na sprawozdawczo-wyborcze walne zebranie, które odbędzie się w sobotę, 24 września 2022 roku o godz. 11:00 (w drugim terminie o 11:30).

Szczegóły znajdują się naszej stronie.

30 IX – 2 X i 7-9 X 2022 Szkoła Astrologii PTA 2022/23 online

Zapraszamy na zajęcia w rocznej Szkole Astrologii PTA, która rozpoczyna się we wrześniu 2022 roku. Wykłady dla grup pierwszego i drugiego stopnia obejmują: astrologię urodzeniową, prognostyczną, horarną, elekcyjną, partnerską i mundalną, zarówno w ujęciu współczesnym (humanistycznym, psychologicznym), jak i tradycyjnym (a. antyczna, arabska, średniowieczna i renesansowa). Wykłady prowadzą Jarosław Gronert i dr Piotr Piotrowski, DMA. Zajęcia odbywają się przez internet.

Szczegółowy program Szkoły, harmonogram zajęć oraz warunki uczestnictwa znajdują się naszej stronie .

26-27 XI 2022 X Konferencja PTA online o Plutonie

W dniach 26-27 listopada 2022 roku odbędzie się online jubileuszowa konferencja Polskiego Towarzystwa Asrologicznego w całości poświęcona Plutonowi, planecie, która niebawem opuszcza znak Koziorożca i na dwa dziesięciolecia przesuwa się do Wodnika, zwiastując ogromne zmiany w społeczno-politycznej architekturze świata i Polski. To okazja, by bliżej przejrzeć się astrologicznej symbolice Plutona, jego związkom z władzą, transformacją, archetypem Cienia, śmiercią i odrodzeniem oraz wieloma innymi fascynującymi zagadnieniami. W konferencji udział zapowiedziała plejada nie tylko polskich astrologów.

Wkrótce więcej szczegółów. 

Astrologiczny przegląd sytuacji światowej („Weekend z astrologią polityczną”) – Jarosław Gronert (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Jarosława Gronerta „Astrologiczny przegląd sytuacji światowej”, który odbył się w ramach seminarium internetowego „Weekend z astrologią polityczną” w dniu 16 lipca 2022 roku.

System rocznej prognozy w astrologii mundalnej („Weekend z astrologią polityczną”) – Piotr Piotrowski (wideo)

Na naszej stronie  w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Piotra Piotrowskiego „System rocznej prognozy w astrologii mundalnej”, który odbył się w ramach seminarium internetowego „Weekend z astrologią polityczną” w dniu 16 lipca 2022 roku.

Imperium kontratakuje. Czy liberalna demokracja przetrwa? Nowy autorytaryzm i astrologia („Weekend z astrologią polityczną”) – Piotr Gibaszewski (wideo)

Na naszej stronie  w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Piotra Gibaszewskiego „Imperium kontratakuje. Czy liberalna demokracja przetrwa? Nowy autorytaryzm i astrologia”, który odbył się w ramach seminarium internetowego „Weekend z astrologią polityczną” w dniu 16 lipca 2022 roku.

Kosmogramy światowych przywódców za czasów Putina („Weekend z astrologią polityczną”) – Mirosław Czylek (wideo)

Na naszej stronie  w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Mirosława Czylka „Kosmogramy światowych przywódców za czasów Putina”, który odbył się w ramach seminarium internetowego „Weekend z astrologią polityczną” w dniu 16 lipca 2022 roku.

Weekend z astrologią polityczną: Dyskusja panelowa (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z dyskusji panelowej prelegentów seminarium „Weekend z astrologią polityczną”, które odbyło się 16 lipca 2022 roku w Polskim Towarzystwie Astrologicznym. W dyskusji udział wzieli wykładowcy: Jarosław Gronert, Piotr Piotrowski i Piotr Gibaszewski i Mirosław Czylek.

Składki członkowskie

Członkiniom i członkom Polskiego Towarzystwa Astrologicznego przypominamy o obowiązku opłacenia rocznej składki członkowskiej, która wynosi 50 zł. Numer konta znajduje się na naszej stronie .

Baza horoskopów PTA

W ostatnim okresie do Bazy horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego  dodaliśmy kolejne kosmogramy. Są to m.in.: Konstanty Ildefons Gałczyński, Jerzy Libert, Iga Świątek, Tadeusz Z. Jeziorowski, Ryszrad Durgałła. Sukcesywnie rozbudowywany zbiór (obecnie ponad 700 rekordów) zawiera horoskopy zarówno słynnych Polaków, jak i te dotyczące historii naszego kraju (mundalne, wydarzeniowe i inne).
Nad bazą pracuje zespół kompetentnych i zaangażowanych astrologów: Mirosław Czylek, Olga Gieraga, Jarosław Gronert, Tomasz Kiedos, Piotr Piotrowski i Wojciech Suchomski, poświęcających swój czas pro publico bono. Osoby chcące podzielić się własnymi zbiorami lub jakimikolwiek sugestiami proszone są o kontakt na adres: baza@astrolog.org.pl. Jesteśmy również na Facebooku .

Po najświeższe informacje i komentarze zapraszamy również na profil PTA na Facebooku .