Informator Polskiego Towarzystwa Astrologicznego 6/2023

2 VI, 9 VI i 16 VI 2023 Metody prognostyczne w astrologii – dr Piotr Piotrowski

Zapraszamy na trzyczęściowy warsztat internetowy prowadzony przez dr. Piotra Piotrowskiego pt. „Metody prognostyczne w astrologii”. Na webinarium przedstawione zostanie w praktycznym ujęciu szerokie spektrum rozmaitych metod i technik astrologii prognostycznej, pozwalających na określenie nie tylko jakości danego czasu, lecz także aktualizacji potencjału natalnego oraz konkretnych wydarzeń.

Szczegółowe informacje i warunki uczestnictwa znajdują się na naszej stronie .

O astrologicznych inspiracjach sławnych pisarzy kryminałów – Anna M. Szlachcikowska (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Anny M. Szlachcikowskiej „Holmes, Poirot i Popielski – czyli o astrologicznych inspiracjach sławnych pisarzy kryminałów”, który odbył się 31 maja 2023 roku w ramach wiosennych wykładów online w Polskim Towarzystwie Astrologicznym.

Otwarcie seminarium „Planety karłowate w astrologii” (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z otwarcia seminarium „Planety karłowate w astrologii” przez Piotra Piotrowskiego, które odbyło się online w Polskim Towarzystwie Astrologicznym w dniu 22 kwietnia 2023 roku.

Znaczenie planet karłowatych w astrologii. Wprowadzenie – Piotr Piotrowski (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu  Piotra Piotrowskiego „Znaczenie planet karłowatych w astrologii. Wprowadzenie”, który został wygłoszony na seminarium internetowym „Planety karłowate w astrologii” w dniu 22 kwietnia 2023 roku w Polskim Towarzystwie Astrologicznym.

Ceres, planetoidy i planety karłowate – Jarosław Gronert (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładów Jarosława Gronerta „Wieloelementowy pas planetoid odzwierciedleniem detaliczności i specjalizacji znaku Panny” oraz „Prawa Natury jako przejście od Kory do Persefony. Prawzór systemu wartości charakterystycznego dla znaku Byka”, które zostały wygłoszone na seminarium internetowym „Planety karłowate w astrologii” w dniu 22 kwietnia 2023 roku w Polskim Towarzystwie Astrologicznym.

Makemake: wnioski i domysły – Robert Marzewski (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Roberta Marzewskiego „Makemake – wnioski i domysły”, który odbył się na seminarium internetowym „Planety karłowate w astrologii” w dniu 22 kwietnia 2023 roku w Polskim Towarzystwie Astrologicznym.

Planety karłowate w koniunkcji ze światłami – Mirosław Czylek (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Mirosława Czylka „Planety karłowate w koniunkcji ze światłami”, który odbył się na seminarium internetowym „Planety karłowate w astrologii” w dniu 22 kwietnia 2023 roku w Polskim Towarzystwie Astrologicznym.

Planety karłowate jako wyraz archetypów złożonych – Krzysztof Porzeżyński (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Krzysztofa Porzeżyńskiego „Planety karłowate jako wyraz archetypów złożonych”, który odbył się na seminarium internetowym „Planety karłowate w astrologii” w dniu 22 kwietnia 2023 roku w Polskim Towarzystwie Astrologicznym.

Planety karłowate w horoskopach państw i ważnych wydarzeń historycznych – Bogdan Krusiński (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Bogdana Krusińskiego „Planety karłowate w horoskopach państw i ważnych wydarzeń historycznych – Ceres, Pluton, Prozerpina (Eris) i inne oraz asteroidy”, który odbył się na seminarium internetowym „Planety karłowate w astrologii” w dniu 22 kwietnia 2023 roku w Polskim Towarzystwie Astrologicznym.

X Konferencja PTA „Pluton – przemoc i odrodzenie” (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia  można obejrzeć nagrania z wszystkich wykładów, które zostały wygłoszone na konferencji Polskiego Towarzystwa Astrologii, która odbyła się online w dniach 26-27 listopada 2022 roku.

Artykuł o horoskopie Warszawy

W dziale artykuły znajduje się nowy artykuł. Krzysztof Porzeżyński w tekście „Warszawa w świetle astrologii” kreśli fascynującą historię naszej stolicy wraz z niezwykle obszernym materiałem astrologicznym, ustalając najbardziej prawdopodobny horoskop Warszawy.
Artykuł znajduje się TU .

Składki członkowskie

Członkiniom i członkom Polskiego Towarzystwa Astrologicznego przypominamy o obowiązku opłacenia rocznej składki członkowskiej, która wynosi 50 zł.

Numer konta znajduje się na naszej stronie.

Baza horoskopów PTA

W ostatnim okresie do Bazy horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego dodaliśmy kolejne kosmogramy. Są to m.in.: Krystyna Kurczab-Redlich, Remigiusz Mróz, Konstanty Ildefons Gałczyński, Iga Świątek i in. Sukcesywnie rozbudowywany zbiór (obecnie ponad 700 rekordów) zawiera horoskopy zarówno słynnych Polaków, jak i te dotyczące historii naszego kraju (mundalne, wydarzeniowe i inne).
Nad bazą pracuje zespół kompetentnych i zaangażowanych astrologów: Mirosław Czylek, Olga Gieraga, Jarosław Gronert, Tomasz Kiedos, Piotr Piotrowski i Wojciech Suchomski, poświęcających swój czas pro publico bono.