Informator Polskiego Towarzystwa Astrologicznego 6/2022

Szkoła Astrologii PTA 2022/23 online

Zapraszamy na zajęcia w rocznej Szkole Astrologii PTA, która rozpoczyna się we wrześniu 2022 roku. Wykłady dla grup pierwszego i drugiego stopnia obejmują: astrologię urodzeniową, prognostyczną, horarną, elekcyjną, partnerską i mundalną, zarówno w ujęciu współczesnym (humanistycznym, psychologicznym), jak i tradycyjnym (a. antyczna, arabska, średniowieczna i renesansowa). Wykłady prowadzą Jarosław Gronert i dr Piotr Piotrowski, DMA. Zajęcia odbywają się przez internet.

Szczegółowy program Szkoły, harmonogram zajęć oraz warunki uczestnictwa znajdują się naszej stronie.

Koniec świata i zaćmienie z 1654 roku – dr Natallia Slizh (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu dr Natallii Slizh „Koniec świata i zaćmienie z 1654 roku”, który odbył się 21 kwietnia 2022 roku w ramach wiosennych wykładów online Polskiego Towarzystwa Astrologicznego.

Astrolodzy o wojnie: Wojna w Niebie i na Ziemi – Jarosław Gronert (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Jarosława Gronerta „Wojna w Niebie i na Ziemi”, który odbył się 12 marca 2022 roku w ramach specjalnego seminarium internetowego „Astrolodzy o wojnie” organizowanym przez Polskie Towarzystwo Astrologiczne.

Astrolodzy o wojnie: Znaczenie godzin spalonych w astrologii militarnej – Piotr Piotrowski (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Piotra Piotrowskiego „Znaczenie godzin spalonych w astrologii militarnej”, który odbył się 12 marca 2022 roku w ramach specjalnego seminarium internetowego „Astrolodzy o wojnie” organizowanym przez Polskie Towarzystwo Astrologiczne.

Astrolodzy o wojnie: Upadek imperium – dokąd zmierza Rosja. Świat wobec wojny na Wschodzie – Piotr Gibaszewski (wideo)

Na naszej stronie  w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Piotra Gibaszewskiego „Upadek imperium – dokąd zmierza Rosja. Świat wobec wojny na Wschodzie”, który odbył się 12 marca 2022 roku w ramach specjalnego seminarium internetowego „Astrolodzy o wojnie” organizowanym przez Polskie Towarzystwo Astrologiczne.

Astrolodzy o wojnie: Przesłanki ku wojnie w horoskopie Putina i perspektywa przyszłości – Mirosław Czylek (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Mirosława Czylka „Przesłanki ku wojnie w horoskopie Putina i perspektywa przyszłości”, który odbył się 12 marca 2022 roku w ramach specjalnego seminarium internetowego „Astrolodzy o wojnie” organizowanym przez Polskie Towarzystwo Astrologiczne.

Astrolodzy o wojnie: Dyskusja panelowa (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z dyskusji panelowej prelegentów specjalnego webinarium „Astrolodzy o wojnie”, które odbyło się 12 marca 2022 roku w Polskim Towarzystwie Astrologicznym. W dyskusji udział biorą wykładowcy: Jarosław Gronert, Piotr Piotrowski i Piotr Gibaszewski, a także Mirosław Czylek (z przyczyn technicznych niesłyszalny na nagraniu).

Składki członkowskie

Członkiniom i członkom Polskiego Towarzystwa Astrologicznego przypominamy o obowiązku opłacenia rocznej składki członkowskiej, która wynosi 50 zł.

Numer konta znajduje się na naszej stronie.

Baza horoskopów PTA

W ostatnim okresie do Bazy horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego dodaliśmy kolejne kosmogramy. Są to m.in.: Andrzej Grabowski, Agata Passent, Michał Łapaj. Sukcesywnie rozbudowywany zbiór (obecnie ponad 700 rekordów) zawiera horoskopy zarówno słynnych Polaków, jak i te dotyczące historii naszego kraju (mundalne, wydarzeniowe i inne).
Nad bazą pracuje zespół kompetentnych i zaangażowanych astrologów: Mirosław Czylek, Olga Gieraga, Jarosław Gronert, Tomasz Kiedos, Piotr Piotrowski i Wojciech Suchomski, poświęcających swój czas pro publico bono. Osoby chcące podzielić się własnymi zbiorami lub jakimikolwiek sugestiami proszone są o kontakt na adres: baza@astrolog.org.pl. Jesteśmy również na Facebooku .

Po najświeższe informacje i komentarze zapraszamy również na profil PTA na Facebooku .