Informator Polskiego Towarzystwa Astrologicznego 5/2022

21 V 2022 Szkoła Astrologii PTA 2021/22 – spotkanie w Warszawie

W sobotę, 21 maja 2022 roku zapraszamy studentów pierwszego i drugiego roku Szkoły Astrologii PTA 2021/22 na dodatkowe, nieodpłatne zajęcia i wykłady, które odbędą się przez cały dzień w Warszawie. Wykłady wygłoszą prowadzący Jarosław Gronert i Piotr Piotrowski.
Więcej informacji znajduje się na naszej stronie.

Koniec świata i zaćmienie z 1654 roku – dr Natallia Slizh (wideo)

Na naszej stronie  w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu dr Natallii Slizh „Koniec świata i zaćmienie z 1654 roku”, który odbył się 21 kwietnia 2022 roku w ramach wiosennych wykładów online Polskiego Towarzystwa Astrologicznego.

Astrolodzy o wojnie: Wojna w Niebie i na Ziemi – Jarosław Gronert (wideo)

Na naszej stronie  w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Jarosława Gronerta „Wojna w Niebie i na Ziemi”, który odbył się 12 marca 2022 roku w ramach specjalnego seminarium internetowego „Astrolodzy o wojnie” organizowanym przez Polskie Towarzystwo Astrologiczne.

Astrolodzy o wojnie: Znaczenie godzin spalonych w astrologii militarnej – Piotr Piotrowski (wideo)

Na naszej stronie  w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Piotra Piotrowskiego „Znaczenie godzin spalonych w astrologii militarnej”, który odbył się 12 marca 2022 roku w ramach specjalnego seminarium internetowego „Astrolodzy o wojnie” organizowanym przez Polskie Towarzystwo Astrologiczne.

Astrolodzy o wojnie: Upadek imperium – dokąd zmierza Rosja. Świat wobec wojny na Wschodzie – Piotr Gibaszewski (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Piotra Gibaszewskiego „Upadek imperium – dokąd zmierza Rosja. Świat wobec wojny na Wschodzie”, który odbył się 12 marca 2022 roku w ramach specjalnego seminarium internetowego „Astrolodzy o wojnie” organizowanym przez Polskie Towarzystwo Astrologiczne.

Astrolodzy o wojnie: Przesłanki ku wojnie w horoskopie Putina i perspektywa przyszłości – Mirosław Czylek (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Mirosława Czylka „Przesłanki ku wojnie w horoskopie Putina i perspektywa przyszłości”, który odbył się 12 marca 2022 roku w ramach specjalnego seminarium internetowego „Astrolodzy o wojnie” organizowanym przez Polskie Towarzystwo Astrologiczne.

Astrolodzy o wojnie: Dyskusja panelowa (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z dyskusji panelowej prelegentów specjalnego webinarium „Astrolodzy o wojnie”, które odbyło się 12 marca 2022 roku w Polskim Towarzystwie Astrologicznym. W dyskusji udział biorą wykładowcy: Jarosław Gronert, Piotr Piotrowski i Piotr Gibaszewski, a także Mirosław Czylek (z przyczyn technicznych niesłyszalny na nagraniu).

Baza horoskopów PTA

W ostatnim okresie do Bazy horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego  dodaliśmy kolejne kosmogramy. Są to m.in.: Rafał Trzaskowski, Ryszard Czarnecki, Maciej Janowski, Józef Szanajca, Stanisław Gano, Ignacy Boerner. Sukcesywnie rozbudowywany zbiór (obecnie blisko 700 rekordów) zawiera horoskopy zarówno słynnych Polaków, jak i te dotyczące historii naszego kraju (mundalne, wydarzeniowe i inne).
Nad bazą pracuje zespół kompetentnych i zaangażowanych astrologów: Mirosław Czylek, Olga Gieraga, Jarosław Gronert, Tomasz Kiedos, Piotr Piotrowski i Wojciech Suchomski, poświęcających swój czas pro publico bono. Osoby chcące podzielić się własnymi zbiorami lub jakimikolwiek sugestiami proszone są o kontakt na adres: baza@astrolog.org.pl. Jesteśmy również na Facebooku .

Wszystkie spotkania, wykłady i warsztaty organizowane przez Polskie Towarzystwo Astrologiczne odbywają się od lutego 2019 roku w nowym miejscu: Centrum Szkoleniowe „Jupiter”, ul. Towarowa 22, za wyjątkiem tych, które w czasie obostrzeń sanitarnych wynikających z pandemii odbywają się online.

Serdecznie zapraszamy.

Po najświeższe informacje i komentarze zapraszamy również na profil PTA na Facebooku .