Informator Polskiego Towarzystwa Astrologicznego 3/2022

12 III 2022 Astrolodzy o wojnie – seminarium internetowe

W tych ponurych i niespokojnych czasach zapraszamy na serię czterech wykładów oraz dyskusję panelową, aby w pokorze i z rozwagą zastanowić się nad tym, na co wskazują kluczowe horoskopy i najbardziej istotne układy planetarne, z których można wywnioskować nadchodzące trendy, zmiany i przeobrażenia architektury świata podyktowane rozgrywającą się sytuacją wojenną. Wykłady przygotowali: Jarosław Gronert, Piotr Piotrowski, Piotr Gibaszewski i Mirosław Czylek.

Szczegółowe informacje i program wykładów dostępne są na naszej stronie.

Webinarium jest bezpłatne.

Termin: środa, 12 marca 2022, godz. 12:00 – 17:00.

18-20 III 2022 Szkoła Astrologii PTA 2021/2022 online

W dniach 18-20 marca 2022 roku odbywają się kolejne zjazdy Szkoły Astrologii PTA. Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach: pierwszego i drugiego stopnia. Wykłady prowadzą Jarosław Gronert i Piotr Piotrowski.
Szczegółowy program Szkoły, harmonogram zajęć oraz warunki uczestnictwa znajdują się naszej stronie.

10 IV 2022 Kocha mnie, czy nie kocha / She Loves Me, She Loves Me Not  – John Frawley (webinar)

Zapraszamy na czterogodzinne seminarium internetowe, które poprowadzi John Frawley. Jednym z głównych tematów konsultacji astrologicznych są oczywiście wzloty i upadki naszego życia miłosnego. Czasami sytuacja jest jasna, ale często bywa zagmatwana, z wielką ambiwalencją uczuć, jakie rodzą się pomiędzy zaangażowanymi osobami. Przykłady horoskopów pokazywane przez Johna wyraźnie ilustrują tę ambiwalencję, a także to, co ostatecznie z niej wyniknie. Webinarium poświęcone będzie przede wszystkim horoskopom horarnym, ale także analizie natalnej.

Szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie.

Prognoza na rok 2022. Rok smutku, czas lęku – Piotr Gibaszewski (wideo)

Na naszej stronie  w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Piotra Gibaszewskiego „Prognoza na rok 2022. Rok smutku, czas lęku”, który odbył się 12 stycznia 2022 roku w ramach jesiennych wykładów online w Polskim Towarzystwie Astrologicznym.

Horoskop ataku na Ukrainę i reguły astrologii wojny (Szkoła Astrologii PTA 2021/22) – Piotr Piotrowski (wideo)

Z uwagi na wyjątkową sytuację udostępniamy fragment wykładu Piotra Piotrowskiego, który odbył się w dniu 25 lutego 2022 roku dla studentów pierwszego roku Szkoły Astrologii PTA 2021/22 dotyczący analizy horoskopu inwazji Rosji na Ukrainę oraz metod interpretacyjnych astrologii wojennej. Nagranie można obejrzeć w dziale Multimedia.

Ingresy Plutona do Wodnika – Roman Fierfas (wideo)

Na naszej stronie  w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Romana Fierfasa „Ingresy Plutona do Wodnika”, który odbył się 1 grudnia 2021 roku w ramach jesiennych wykładów online w Polskim Towarzystwie Astrologicznym.

Metody synastrii w astrologii antycznej – Piotr Piotrowski (wideo)

Na naszej stronie w dziale Multimedia można obejrzeć nagranie z wykładu Piotra Piotrowskiego „Metody synastrii w astrologii antycznej”, który odbył się 15 grudnia 2021 roku w ramach jesiennych wykładów online w Polskim Towarzystwie Astrologicznym.

Baza horoskopów PTA

W ostatnim okresie do Bazy horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego dodaliśmy kolejne kosmogramy. Są to m.in.: Rafał Trzaskowski, Ryszard Czarnecki, Maciej Janowski, Józef Szanajca, Stanisław Gano, Ignacy Boerner. Sukcesywnie rozbudowywany zbiór (obecnie blisko 700 rekordów) zawiera horoskopy zarówno słynnych Polaków, jak i te dotyczące historii naszego kraju (mundalne, wydarzeniowe i inne).

Nad bazą pracuje zespół kompetentnych i zaangażowanych astrologów: Mirosław Czylek, Olga Gieraga, Jarosław Gronert, Tomasz Kiedos, Piotr Piotrowski i Wojciech Suchomski, poświęcających swój czas pro publico bono. Osoby chcące podzielić się własnymi zbiorami lub jakimikolwiek sugestiami proszone są o kontakt na adres: baza@astrolog.org.pl. Jesteśmy również na Facebooku.

Wszystkie spotkania, wykłady i warsztaty organizowane przez Polskie Towarzystwo Astrologiczne odbywają się od lutego 2019 roku w nowym miejscu: Centrum Szkoleniowe „Jupiter”, ul. Towarowa 22, za wyjątkiem tych, które w czasie obostrzeń sanitarnych wynikających z pandemii odbywają się online.

Serdecznie zapraszamy.

Po najświeższe informacje i komentarze zapraszamy również na profil PTA na Facebooku